zakopane noclegi turystyka
imprezy
 

Mi阣zynarodowe zawody w skialpini糾ie im. J髗efa Oppenheimera


Wczoraj w Dol. Chocho硂wskiej rozegrano Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Wysokog髍skim. Mistrzyni Polski zosta砤 Magdalena Derezi駍ka, a Mistrzem Polski Tomasz G眘ienica Miko砤jczyk. Zawody w Chocho硂wskiej by硑 jednocze秐ie fina砮m Pucharu Polski. Puchar Polski w kategorii seniorek zdoby砤 Justyna 痽szkowska, a w kategorii senior體 Jacek 痽砶a 痚bracki.

Wyniki Mistrzostw Polski w Narciarstwie Wysokog髍skim im. J髗efa Oppenheima
01.04.2006r - Dolina Chocho硂wska


Dane Techniczne:

20 km przew. oko硂 1750m.
9,2 km przew. oko硂 790m.

Jury

PRZEWODNICZACY JURY - GGOCZOWSKI JAN
DYREKTOR ZAWOD覹 - TRZEBUNIA JAN
DELEGAT TECHNICZNY - BILSKI JACEK
SEDZIA - NODZYNSKI MAREK

Seniorzy

Miejsce
Nr. start
Imi i Nazwisko
Czas
R罂nica
1
5
GASIENICA - MIKOJCZYK TOMASZ
2 : 40 : 30,1
0 : 00 : 00,0
2
17
WARGOCKI MARIUSZ
2 : 42 : 19,6
0 : 01 : 49,5
3
22
疎BRACKI JACEK
2 : 43 : 52,7
0 : 03 : 22,6
4
14
PROKOP JAROSW ANDRZEJ
2 : 44 : 08,6
0 : 03 : 38,5
5
4
CZECH JACEK PAWE
2 : 47 : 56,9
0 : 07 : 26,8
6
12
NEDZA - CHOTARSKI MARCIN
2 : 53 : 30,2
0 : 13 : 00,1
7
2
BRZOSKO JAKUB ALEKSANDER
3 : 01 : 06,0
0 : 20 : 35,9
8
7
GOLEC BARTMIEJ JERZY
3 : 06 : 01,8
0 : 25 : 31,7
9
19
ZACHWIEJA SZYMON DANIEL
3 : 11 : 57,7
0 : 31 : 27,6
10
13
PAWLIKOWSKI PRZEMYSW KONRAD
3 : 26 : 45,5
0 : 46 : 15,4
11
18
WIERCIOCH GRZEGORZ
3 : 41 : 07,1
1 : 00 : 37,0
12
15
RAKUS KORNELIUSZ IRENEUSZ
3 : 46 : 03,5
1 : 05 : 33,4
13
3
CHMIELEWSKI BARTOSZ
3 : 53 : 25,9
1 : 12 : 55,8
14
16
SOBCZYK PRZEMYSW JAROSW
4 : 02 : 34,8
1 : 22 : 04,7
15
9
GRZEGORZEK DARIUSZ JACEK
4 : 19 : 36,4
1 : 39 : 06,3
16
20
KONIOR ANDRZEJ WOJCIECH
4 : 19 : 36,4
1 : 39 : 06,3
17
21
ZWOLINSKI MARCIN KASZ
4 : 26 : 30,3
1 : 46 : 00,2


Seniorki


Miejsce
Nr. start
Imi i Nazwisko
Czas
R罂nica
1
23
DEREZINSKA MAGDALENA MARIA
3 : 12 : 14,9
0 : 00 : 00,0
2
28
痀SZKOWSKA JUSTYNA AGATA
3 : 36 : 26,6
0 : 24 : 11,7
3
24
DZIK ALEKSANDRA MARIA
3 : 46 : 27,2
0 : 34 : 12,3
4
25
KONIOR AGNIESZKA
4 : 09 : 50,7
0 : 57 : 35,8
5
26
SOLIK AGNIESZKA
4 : 52 : 14,0
1 : 39 : 59,1


Nestorzy


Miejsce
Nr. start
Imi i Nazwisko
Czas
R罂nica
1
37
KRUCZEK STANISW
3 : 46 : 31,0
0 : 00 : 00,0
2
38
STARZYK RAJMUND
4 : 37 : 56,0
0 : 51 : 25,0
3
39
痀痀NSKI GRZEGORZ FRANCISZEK
5 : 12 : 17,8
1 : 25 : 46,8


Nestorki


Miejsce
Nr. start
Imi i Nazwisko
Czas
R罂nica
1
37
CHRUSCIEL ZOFIA
5 : 09 : 03,0
0 : 00 : 00,0


Kadeci


Miejsce
Nr. start
Imi i Nazwisko
Czas
R罂nica
1
29
BARGIEL ANDRZEJ MICHA
1 : 09 : 20,3
0 : 00 : 00,0
2
30
STOPKA SZYMON KLEMENS
1 : 14 : 11,3
0 : 04 : 51,0
3
42
PABIN ANDRZEJ
1 : 26 : 33,8
0 : 17 : 13,5


Kadetki


Miejsce
Nr. start
Imi i Nazwisko
Czas
R罂nica
1
32
WAJDA JULIA MARIA
1 : 32 : 20,3
0 : 00 : 00,0
2
103
CHRUSCIEL ALEKSANDRA
1 : 40 : 16,6
0 : 07 : 56,3
3
41
HABINA ANNA MARIA
1 : 48 : 09,3
0 : 15 : 49,0


Juniorki


Miejsce
Nr. start
Imi i Nazwisko
Czas
R罂nica
1
34
RAMS KATARZYNA JOANNA
1 : 59 : 46,2
0 : 00 : 00,0


M硂dzicy


Miejsce
Nr. start
Imi i Nazwisko
Czas
R罂nica
1
101
GRZEGORZEK PIOTR JAN
0 : 44 : 11,4
0 : 00 : 00,0
 
© ...iNFO Zakopane 2008