zakopane noclegi turystyka
imprezy
 

XVII Tatrzańskie Wici 2018Tatrzańskie Wici to cykl imprez plenerowych, których tradycja sięga kilkunastu lat. Każdego roku, w niezwykle ciekawych wydarzeniach uczestniczą tłumnie turyści i mieszkańcy regionu. Największym zainteresowaniem cieszą się co roku Wybory Nośwarniyjsyj Górolecki w Białym Dunajcu, a także Wybory Cepra i Ceperki Roku w Białce Tatrzańskiej. Ciekawe konkurencje, w których śmiałkowie muszą udowodnić, że są najlepsi, przyciągają rzesze widzów i zawodników.

Równie dużym zainteresowaniem wśród turystów cieszą się Europejskie Targi Produktów Regionalnych, które w tym roku będą się odbywały po raz szósty. Wśród potraw, których będzie można skosztować, pojawią się nie tylko nasze rodzime oscypki, ale również inne, równie smaczne rarytasy z innych miejsc w Polsce czy Europie.

Cykl imprez , których organizatorem jest Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury zwieńczy XIII Festyn Bacowski w Leśnicy Groniu.

Serdecznie zapraszamy na XVII Tatrzańskie Wici, na wszystkich widzów czekają liczne atrakcje, konkursy, góralskie specjały i wspaniała zabawa przy góralskiej muzyce!

Organizatorem imprezy jest Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury w Zakopanem, ul. Tetmajera 24 tel. (+48) 18 20 73 993


IMPREZY TOWARZYSZĄCE

* "IX Europejskie Targi Produktów Regionalnych" - termin 11-15 sierpnia 2018, Dolna Rówień Krupowa, Zakopane (www.produkty-regionaln.eu)

* "44. Poroniańskie Lato" - termin 20-22 lipca 2018, Poronin (www.poronin.pl)

* Festival Folku Polskiego 52. Sabałowe Bajania - Ogólnopolski Konkurs Gawędziarzy, Instrumentalistów, ¦piewaków, Pytacy i Drużbów Weselnych - termin 11 - 15 sierpnia 2018, Bukowina Tatrzańska (www.domludowy.pl)
 
© ...iNFO Zakopane 2017